Home / Actueel / Nieuws / Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken?

- Kom jij ons team versterken? Wij zijn op zoek naar een Bouwkundig Adviseur!

Ben jij een enthousiaste adviseur met kennis over het bouwen en verbouwen van agrarisch vastgoed? Zet jij graag jouw kennis omtrent bedrijfsstrategie, - uitbreiding, - verplaatsing en - inrichting in voor een optimale bedrijfsontwikkeling? Ga bij ons aan de slag als Bouwkundig Adviseur. De volledige vacature staat op de site van ons moederbedrijf De Heus Voeders en via die site kan je ook gelijk reageren:

Deze website maakt gebruik van cookies

Alle websites van De Heus Voeders gebruiken cookies en vergelijkbare technieken. We gebruiken functionele cookies om ervoor te zorgen dat onze websites goed en veilig werken en analytische cookies om u de best mogelijke gebruikerservaring te geven. Marketingcookies worden geplaatst om u gepersonaliseerde sector relevante informatie te tonen in plaats van algemene.

Als u op ‘Akkoord‘ klikt, stemt u in met het plaatsen van alle cookies. Of klik op de knop ‘Verander uw cookie-instellingen‘ om uw voorkeuren te wijzigen.
Lees het cookiebeleid van De Heus Voeders voor meer informatie over cookies.